Vyprošťování a odtah vozidel, strana č. 5

Bosch, záruka kvality

Profesionální a kvalitní ruční nářadí – to je Bosch. Společnost Bosch dlouhodobě působí na trhu s ručním nářadím. Společnost Bosch ve svých moderních zařízeních vyvíjí ruční nářadí Bosch té nejvyšší kvality a tak by ruční nářadí Bosch neměl chybět v žádné domácnosti, ani v žádné firma zabývající se technickými pracemi. Nářadí Bosch najdete na rucni-naradi-eshop.cz.

Ekologický audit

Ekologický audit je jednou z mnoha služeb společnosti ATE CR, a.s. Ekologický audit se zpracovává při převodech státního nebo privátního nemovitého majetku. Ekologický audit je rozdělen na dvě části - administrativní a průzkumnou. Průzkumný ekologický audit se provádí přímo v dané lokalitě - firma ATE CR, a.s komplexně analyzuje rizikové faktory daného místa.

Komíny

Komíny představují i dnes stále důležitou cestu k odvodu všemožných spalin a proto jsou komíny důležitou součástí každého domu. Zároveň mohou mít komíny estetickou funkci. Komíny tak stále zůstávají dominantou většiny střech. Komíny a jejich komplexní správu zajišťuje firma CIKO.

Matrace pro zdravý spánek

Matrace - to je základ kvalitního a zdravého spánku; matrace tak jsou důležitou částí vybavení Vaší ložnice. Společnost Ostaš CZ nabízí matrace prvotřídní kvality za příjemné ceny. Matrace jsou vyráběny přímo v závodě Ostaš CZ, je tak zaručena rychlá dodávka k zákazníkovi.

Pojištění pro cizince online

Potřebujete pojištění pro cizince? Pojištění pro cizince se sjednává v rozsahu nutné a neodkladné zdravotní péče nebo jako komplexní zdravotní pojištění pro cizince, které je v obdobném rozsahu jako veřejné zdravotní pojištění v ČR. Zdravotní pojištění pro cizince můžete sjednat jak v pojišťovně, která pojištění pro cizince nabízí, ale také online - rychle a jednoduše z domova.

Sanace

Sanace neboli geologické práce představují důležitou oblast působení společnosti ATE CR, a.s. Nejvíce žádané jsou sanace horninového prostředí - zemin a podzemní vody. Firma ATE CR, a.s. sanace provádí nejrůznějšími metodami podle potřeb zákazníka. Sanace se většinou realizují tzv. "na klíč", kdy se klient nemusí o nic starat a vše zajistí firma ATE CR a.s.

Sprchové boxy

Sprchové boxy jsou další alternativou do Vaší koupelny. Sprchové boxy jsou samostatné sprchové kabiny, které jsou přímo připraveny k instalaci. Sprchové boxy bývají zpravidla k dispozici v mnoha provedeních jako sprchové boxy čtvercové, sprchové boxy obdelníkové či sprchové boxy čtvrtkruhové. Společnost INPO nabízí v kategorii sprchové boxy všechny typy sprchových boxů.

Svatební oznámení - klasické i originální

Každý pár před svatbou vybírá svatební oznámení. Originální svatební oznámení vytváří představu o svatbě samotné. Proto by mělo být svatební oznámení vytištěno ve stylu konané svatby. Svatební oznámení může tvořit set společně se jmenovkami a menu svatební hostiny. Styl pro svatební oznámení může být různý – od ručně psaného romantického oznámení až po svatební oznámení v moderním stylu.

Virtuální kancelář s plným zázemím

Virtuální kanceláří je rychlou a ekonomickou formou pro získání sídla firmy. Pronajmutá virtuální kancelář poskytuje veškeré služby spojené s provozem. Výraznou výhodou, kterou virtuální kancelář nabízí, je rychlost a přijatelné náklady. Využijte i Vy možnost získat virtuální kancelář od společnosti CENTRAL OFFICE s.r.o. – virtuální kancelář v centru Prahy s plným zázemím.