Vyprošťování a odtah vozidel, strana č. 6

Ekologické poradenství

Ekologické poradenství je prováděno při převodu nemovitého majetku. Ekologické poradenství nezávisle posoudí všechna dostupná data o lokalitě a jejím okolí. Ekologické poradenství od ATE CR, a.s. zahrnuje celistvý rozbor rizikových faktorů - případně zátěže pro životní prostředí. Ekologické poradenství v sobě zahrnuje i vyčíslení všech finančních nákladů.

Komín, součást každé střechy

Těžké si dne představit klasickou střechu, na které by chyběl komín. Komín je standardní součástí střechy a dotváří tak její celkový ráz. Komín a jeho správa však není jen tak. Je potřeba, aby byl komín vždy v dobrém stavu, neboť zanedbaný komín může způsobit nemalé potíže. Společnost CIKO nabízí komplexní péči o každý komín.

Nerezové komíny

Nerezové komíny jsou komíny, které svojí kvalitou a výdrží hravě předčí obyčejné komíny a tak pokud chcete, aby spaliny a škodlivé látky odcházeli z Vašeho domu naprosto bez problému, pak jsou nerezové komíny tím pravým pro Vás. Společnost CIKO nabízí nerezové komíny všech možných typů a kategorií.

Rychlé půjčky online

Poptáváte sjednání půjčky online? Půjčky online jsou možnost, jak získat potřebné peníze velmi rychle. Sjednání půjčky online je možné v případě využití nebankovní půjčky. Využít půjčky online je možné jak v případě výplaty v hotovosti, tak při převodu peněz na účet. Půjčky online je možné sjednat na portále www.rychle-pujcky-ihned.eu.

Správa nemovitostí Praha

Správa nemovitostí Praha znamená komplexní správu pražských nemovitostí. Správa nemovitostí Praha zahrnuje vedení komunikace s nájemníky a vedení korespondence s nimi a zároveň správa nemovitostí Praha znamená komplexní starost o účetnictví. Díky produktu správa nemovitostí Praha bude postaráno o Vaše záležitosti typu evidence a odečtů měřidel.

Svítidla KOLARZ, kvalitní, tradiční a moderní svítidla

Hledáte kvalitně provedená svítidla pro jakoukoli příležitost? Pak jsou svítidla od společnosti KOLARZ tou pravou volbu pro Vás. Svítidla od společnosti KOLARZ jsou svítidla z těch nejlepších materiálů, vyrobená tradičním řemeslným uměním i moderními postupy. Tyto svítidla mají nadčasový design a jejich perfektní provedení je pastvou pro oči.

Vrtané studny

Vrtané studny od společnosti ATE CR, a.s. jsou jednou z důležitých služeb této společnosti. Provádí se nejen průzkum terénu, aby vrtané studny byly na příhodném místě, ale také přímo rozbor půdy, aby se vrtané studny mohly realizovat nepříhodnější metodou vrtání. Vrtané studny jsou v průběhu prací kontrolovány odpovědným hydrogeologem. Po skončení vrtu je z vrtané studny odčerpán kal a hrubší nečistoty.